نتایج روز اول مسابقات مناظره دانشجویان استان سمنان

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۹:۲۵ کد : ۶۷۰۴ عمومی تاپ خبر فرهنگی
مرحله استانی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در استان سمنان از صبح امروز و با شرکت ۸ تیم در جهاددانشگاهی استان سمنان آغاز شد.
نتایج روز اول مسابقات مناظره دانشجویان استان سمنان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، دبیر اجرایی مسابقات مناظره دانشجویان استان سمنان با بیان اینکه در روز اول مسابقات 8 تیم با یکدیگر به رقابت پرداختند، گفت: این 8 تیم با قرعه کشی انجام شده از قبل، در 4 مسابقه با یکدیگر به مناظره و بحث پرداختند و 4 تیم با رأی داوران به مرحله بعد راه پیدا کردند.

سید محمد علی شاهمیری افزود: در پایان رقابت های روز اول مسابقات مناظره دانشجویان استان سمنان، تیم های دانش آوران دانشگاه پیام نور سمنان، امیر سامان مرکز علمی کاربردی غرب استیل، اندیشه آزاد دانشگاه سمنان و توسعه مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان با رأی داوران به مرحله بعد راه پیدا کردند.

وی اضافه کرد: در مناظره اول تیم بسیج دانشجویی دانشکده فنی پسران سمنان به عنوان تیم مخالف با تیم دانش آوران دانشگاه پیام نور سمنان به عنوان تیم موافق در موضوع "تفاوت های فرهنگی مهمترین عامل اختلافات زناشویی" به عنوان تیم های مخالف و موافق به مناظره پرداختند که تیم دانش آوران دانشگاه پیام نور سمنان با امتیاز 112 در مقابل تیم دانشکده فنی پسران سمنان با امتیاز 56 پیروز مناظره شد.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان سمنان و دبیر اجرایی مسابقات مناظره دانشجویان استان سمنان ادامه داد: در مناظره دوم نیز که با موضوع "وظیفه اصلی دانشگاه صرفاً تقویت پایه های علمی و دانش افراد جامعه است" تیم های پیام آوران دانشگاه پیام نور سمنان و امیر سامان مرکز علمی کاربردی غرب استیل به ترتیب به عنوان تیم های موافق و مخالف به مناظره پرداختند که در نهایت تیم امیر سامان غرب استیل با 103 امتیاز در مقابل تیم پیام آوران دانشگاه پیام نور سمنان با 64 امتیاز پیروز مناظره دوم شدند.

شاهمیری اظهار داشت: مناظره سوم بین تیم های اندیشه آزاد دانشگاه سمنان به عنوان تیم مخالف و تیم دیپلماسی نوین دانشگاه آزاد شاهرود به عنوان تیم موافق به علت انصراف تیم دانشگاه آزاد شاهرود از شرکت در مسابقات برگزار نشد و تیم اندیشه آزاد دانشگاه سمنان پیروز مناظره اعلام شد و به مرحله بعد صعود کرد.

وی گفت: در مناظره چهارم و پایانی روز اول با موضوع " اردوهای جهادی منشأ پیشرفت های چشمگیری در مناطق محروم است" تیم توسعه از مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان به عنوان تیم موافق با 92 امتیاز پیروز شد و در مقابل تیم تدبیر کارآفرینان دانشکده فنی دختران سمنان با 76 امتیاز از راهیابی به مرحله بعد بازماند.

مرحله استانی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در استان سمنان با حضور 8 تیم از دانشگاه های سمنان، دانشگاه آزاد شاهرود، دانشگاه پیام نور سمنان،جهاددانشگاهی سمنان، مرکز علمی کاربردی غرب استیل و دانشکده فنی پسران و دانشکده فنی دختران سمنان به مدت سه روز در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان برگزار می شود،  در پایان تیم برتر به مسابقات منطقه ای که در نیمه دوم سال برگزار می شود اعزام می شود.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی سمنان جهاددانشگاهی مناظره مناظره دانشجویان مسابقات مناظره


نظر شما :